今天是阳历 2019 年 04 月 25 日 星期四 农历 3月 21日

 

PENYAMPAIAN HADIAH PERTANDINGAN [12.02.2019]
11 Feb 2019 School Admin - SMJK CHUNG HWA (SABAH, TENOM) 






1.  Pertandingan Merentas Desa Peringkat Daerah Tenom


























Tarikh



:



19 Januari 2019



Tempat



:



SMK Kemabong



Guru Pengiring



:



Pn. Nur Fatiha Binti  Abdul Mukhtar, Cik Nordiana Binti Abdul Rasid,


Pn. Siti Noor Aini Binti Alias, Pn. Flavia Binti Alam



Keputusan



:



1. Nur Ikmah Shafura Ong : Johan P18TKB


2. Kenneth Aldee : No.4 L15TKB







2.  Pertandingan Badminton Peringkat Daerah Tenom


























Tarikh



:



22 – 23 Januari 2019



Tempat



:



Dewan Sri Antanom Tenom



Guru Pengiring



:



Pn. Noor Hanna Hassan, En. Khairul Izzat Bin Zainal & Cik Farahyana John



Keputusan



:



 












































































(a)  Pencapaian Murid



BIL



NAMA MURID



KATEGORI



PENCAPAIAN



1



Nicole Yong Xue Lian



PP 15 TKB



Emas


(Wakil ke Peringkat Negeri)



2



Nicole Yong Xue Lian


Adlyana Adut



BP 15 TKB



Emas


(Wakil ke Peringkat Negeri)



3



Nicole Yong Xue Lian


Brendan Lai Jun Kiat



BERGU CAMPURAN



Emas



4



Owen Yong Yao Zhong



PL 18 TKB



Gangsa



5



Cathrine Lyn Kecun @ Kenchun



PP 18 TKB



Gangsa



6



Joanne Yong Sien Ting



PP 18 TKB



Gangsa



7



Aaron Chang Wai Ming


Edany Erry Denish Bin Safri



BL 15 TKB



Gangsa



8



Brian Benjamin


Abdul Razan Bin Jenadi



BL 18 TKB



Gangsa



9



Cathrine Lyn Kecun @ Kenchun


Joanne Yong Sien Ting



BP 18 TKB



Gangsa



PP/L : Perseorangan Perempuan / Lelaki


BP/L : Bergu Perempuan / Lelaki



(b)  Pencapaian Sekolah :  Naib Johan (Keseluruhan) Kejohanan Badminton









3.  Pertandingan Tulisan Kaligrafi Cina






















































































Tarikh



:



27 Januari 2019



Tempat



:



Keningau Mall



Guru Pengiring



:



Pn. Tan Ley Bee



Keputusan



:



参赛奖:



 



 



Menengah Atas



 



 



1. Audrey Yong Xia Ching



 



 



2. Chin Tze Xinn



 



 



3. Pang Sin Ong



 



 



Menengah Rendah



 



 



1. Chiew Hai May



 



 



2. Kelly Liow See Ching



 



 



3. Samuel Soong Jie Shen



 



 



特优奖:



 



 



1. Joanne Chew Ying Yi



 



 



优等奖:



 



 



1. Phebe Octovia Voo



 



      School Name 学校名称
      Online Resource Information 线上资源资讯
      News & Events 学校新闻
      Events Calendar 每日事件
    0 Chinese Reading Guide 华文导读

    For all queries and support, please contact:
    如果有任何疑问和支援需要,请联络﹕

    SMJK Support Team 华中网支援团队
    Phone 电话 : +6084 333366
    Fax 传真 : +6084 314555
    or 或者
    Email 电子邮件: