关于我们 About Us

资讯 Information

新闻与事件 News and Events

课外活动 Co-Curriculum

多媒体 Multimedia

互联网 2.0 Web 2.0


成就 Achievement

KEJOHANAN MERENTAS DESA 2011
02 Apr 2011 School Admin - SMJK PHOR TAY (PENANG, GEORGETOWN) 

 

KEJOHANAN MERENTAS DESA 2011

第十届越野赛跑

Kelas 1   甲组 ( Tingkatan 2 - Lelaki )

Tempat

Nama

姓名

Tingkatan

1

H'ng Lau Yong Shen

方勇胜

2C1

2

Chong Kok Leong

张国良

2B7

3

Nicholas Wong Zhi Xian

黄智贤

2C3

4

Tan Bing Jye

陈炳捷

2B5

5

Tan Jun Kai

陈俊凯

2B2

6

Luk Hon Sang

陆翰绅

2C4

7

Tan Yao Yang

陈耀杨

2B4

8

Tan Ewe Jian

陈有坚

2B6

9

Teh Si Kai

郑寺凯

2C3

10

Alan Loh Kean Hong

骆健鸿

2B8

Kelas 2  乙组 ( Tingkatan 2 - Perempuan )

Tempat

Nama

姓名

Tingkatan

1

Neoh Hui Lun Jocelyn

梁惠伦

2A2

2

Tan Pei Fen

陈佩芬

2B4

3

Shing Wai Kei

成玮琦

2B2

4

Ong Yi Qian

王奕茜

2B2

5

Cheah Cai Wen

谢彩雯

2A1

6

Khor Hee Shin

许熙沁

2A2

7

Wan Shu Wen

温淑雯

2B4

8

Sim Siew Ling

沈秀玲

2B3

9

Ma Li Shuang

马莉霜

2B1

10

Lim Chai Ni

林采霓

2B2

Kelas 3   丙组 ( Tingkatan 3 - Lelaki )

Tempat

Nama

姓名

Tingkatan

1

Sim Ee Jian

沈亦健

3B5

2

Koid Ching Wei

郭镇炜

3B5

3

Cheah Zong Cheng

谢宗城

3C4

4

Soon Ye Xang

孙一航

3B2

5

Khor Win Sheng

邱荣胜

3B3

6

Patrick Lew Chien Hwa

刘健华

3B3

7

Neoh E-Zon

梁亦聪

3A1

8

Mohammad Daniel Faizal

丹尼尔

3B5

9

Lew Chun Yann

刘俊彦

3C3

10

Choo Wei Tatt

朱威达

3C2

Kelas 4  丁组 ( Tingkatan 3 - Perempuan )

Tempat

Nama

姓名

Tingkatan

1

G. Dhesnee

得诗妮

3B6

2

Yew Yun Li

尤云俐

3A2

3

Ooi Yan Xuan

黄彦璇

3A1

4

Yee Zi Ying

余芷盈

3A1

5

Low Han Rou

刘含柔

3A1

6

Dee Ying Ling

吕颖灵

3A1

7

Lim Chia Ying

林嘉莹

3B2

8

Ch'ng Hui Jia

庄惠嘉

3B2

9

Ooi Yoi Ling

王悠羚

3A1

10

Michelle Yeoh

杨佳仪

3B2

Kelas 5   戊组 ( Tingkatan 4 )

Tempat

Nama

姓名

Tingkatan

1

Khoo Sher Rynn

邱思邻

4SA

2

Sim Wan Juin

沈婉钧

4SA

3

Lim Hui Sean

林慧瑄

4MC

4

Saw Yee Wan

苏于雯

4MA

5

Ivon Yeoh Chooi Wen

杨翠雯

4SA

6

Ng Zhee Syuen

黄慈娴

4MA

7

Cheah Jia En

谢嘉恩

4MA

8

Yuh Ai Ngoh

杨艾儿

4MC

9

Yap Siew Yin

叶秀莹

4MB

10

Lai Shin Ming

赖星名

4MB

Kelas 6   己组 ( Tingkatan 5 )

Tempat

Nama

姓名

Tingkatan

1

Loh Suan Ngo

骆宣娥

5PB

2

Ng Shin Hui

黄欣惠

5TM

3

Soon Yue Yi

孙月意

5LA

4

Lee Jia Wen

李京文

5TM

5

Chuan Shu Xian

全淑贤

5PB

6

Lai Yu Cheng

赖榆菁

5SA

7

Khoo Koh Shim

邱可欣

5PA

8

Yoon Shi Yin

杨诗盈

5SA

9

Teh Zhing Erh

郑锦莪

5PA

10

Chan Xin Yi

曾欣伊

5TM