关于我们 About Us

资讯 Information

新闻与事件 News and Events

课外活动 Co-Curriculum

多媒体 Multimedia

互联网 2.0 Web 2.0


成就 Achievement

AC[2019-13] 11th United Tradisional Taekwondo Academy Warriors Championship 2019
04 Jun 2019 School Admin - SMJK PHOR TAY (PENANG, GEORGETOWN) 

11th United Tradisional Taekwondo

Academy Warriors Championship 2019

Tempat

:

Dewan Utama Desasiswa, USM

Tarikh

:

24. 02. 2019

Penganjur

:

United Traditional Taekwon-Do Academy

Peringkat

:

Negeri

Individual Pattern 个人套拳

Bil

Kelas

Nama Peserta (BM)

Nama Peserta (BC)

Pencapaian

PEREMPUAN 13 & KE ATASMENENGAH RENDAH

女子组13岁以上 初中组

1

4SB

Yong Ai Ling

杨艾琳

TEMPAT KEDUA

第二名

2

4MI

Neoh Enyi

梁毓苡

TEMPAT KETIGA

第三名

PEREMPUAN 16 & KE ATAS

(高中组)

1

4SB

Christine Cheah En Xin

谢恩欣

TEMPAT KETIGA

第三名

LELAKI 13 & KE ATASMENENGAH RENDAH

男子组13岁以上 (初中组)

1

1A3

Yeap Kye Hom

叶楷鸿

TEMPAT KETIGA

第三名

2

3A2

Teoh Hong Yi

张宏毅

TEMPAT PERTAMA

第一名

3

3A2

Saw Wei Lian

 

 

4.

3B7

Lim Eng Jian

林永健

TEMPAT PERTAMA

第一名

5.

3A3

Hooi Jia Jun

许嘉俊

TEMPAT PERTAMA

第一名

6

3A3

Yap Xian Zhe

叶宪哲

TEMPAT KEDUA

第二名

7

3B6

Kee Jia Jian

纪家健

TEMPAT KETIGA

第三名

8

3B7

Neoh Jia Shern

梁家盛

TEMPAT KETIGA

第三名

MENENGAH ATAS

(高中组)

1

5MF

Jeremy Tan Jing Shan

陈敬善

TEMPAT KETIGA

第三名

 

Team pattern 团体套拳

Bil

Kelas

Nama Peserta (BM)

Nama Peserta (BC)

Pencapaian

PEREMPUAN 13 & KE ATASMENENGAH RENDAH

女子组13岁以上 初中组

1

4SB

Christine Cheah En Xin

谢恩欣

TEMPAT KEDUA

第二名

2

4SB

Yong Ai Ling

杨艾琳

TEMPAT KEDUA

第二名

3

3A2

Sofia Natasha

娜达莎

TEMPAT KEDUA

第二名

4

4MI

Neoh Enyi

梁毓苡

TEMPAT KEDUA

第二名

5

2A3

Lau Ke Xin

刘珂欣

TEMPAT KEDUA

第二名

LELAKI 13 & KE ATASMENENGAH RENDAH

男子组13岁以上 初中组

1

3A1

Bryan Lim Kai Sheng

林楷胜

TEMPAT KEDUA

第二名

2

3B2

Bryan Chua Jia Hao

蔡嘉豪

TEMPAT KEDUA

第二名

3

3B6

Kee Jia Jian

纪家健

TEMPAT KEDUA

第二名

4

3B7

Neoh Jia Shern

梁家盛

TEMPAT KDUA

第二名

5

3B8

Chow Eugene

周宥进

TEMPAT KEDUA

第二名

1

3A2

Teoh Hong Yi

张宏毅

TEMPAT KE-3

第三名

2

3A3

Hooi Jia Jun

许嘉俊

TEMPAT KE-3

第三名

3

3A3

Yap Xian Zhe

叶宪泽

TEMPAT KE-3

第三名

4

3B2

Mukeesh Kumar

木克夫

TEMPAT KE-3

第三名

5

3B7

Lim Eng Jian

林永健

TEMPAT KE-3

第三名

 

 

Free sparing 自由搏击

Bil

Kelas

Nama Peserta (BM)

Nama Peserta (BC)

Pencapaian

PEREMPUAN 13 & KE ATASMENENGAH RENDAH

女子组13岁以上 初中组

1

3A2

Sofia Natasha

娜达莎

TEMPAT KEDUA

第二名                

2

4SB

Yong Ai Ling

杨艾琳

TEMPAT KETIGA

第三名

3

2A3

Lau Ke Xin

刘珂欣

TEMPAT KETIGA

第三名

PEREMPUAN 16 & KE ATAS

(高中组)

1

4SB

Christine Cheah En Xin

谢恩欣

TEMPAT KEDUA

第二名

LELAKI 13& KE ATASMENENGAH RENDAH

男子组13岁以上 初中组

1

1A3

Yeap Kye Hom

叶楷鸿

TEMPAT KETIGA

第三名

2

3A2

Teoh Hong Yi

张弘毅

TEMPAT KETIGA

第三名

3

3A3

Hooi Jia Jun

许嘉俊

TEMPAT KETIGA

第三名

4

3B6

Kee Jia Jian

纪家健

TEMPAT KETIGA

第三名

5

3B7

Lim Eng Jian

林永健

TEMPAT KETIGA

第三名

6

3B7

Neoh Jia Shern

梁家盛

TEMPAT KETIGA

第三名

MENENGAH ATAS

高中组

1

5MF

Jeremy Tan Jing Shan

陈敬善

TEMPAT KEDUA

第二名