今天是阳历 2019 年 02 月 18 日 星期一 农历 1月 14日

 

MAJLIS PENYERAHAN WATIKAH PELANTIKAN [14 - 18.01.2019]
18 Jan 2019 School Admin - SMJK CHUNG HWA (SABAH, TENOM)  - From 从 : SMJK CHUNG HWA TENOM 丹南中华国民型华文中学

14.01.2019 – Pelantikan Pembimbing Rakan Sebaya (PRS)

BIL

NAMA

JAWATAN

TINGKATAN

1

JAHFIRAH ASRI

PENGERUSI                     PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

5 KHIDMAT

2

AREYANREO BIN AJIPIN

NAIB PENGERUSI 1        PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

4 HEMAH

3

NURUL AIN NISA

NAIB PENGERUSI 2            PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

5 BAKTI

4

JOANNE YONG SIEN TING

SETIAUSAHA                          PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

4 HORMAT

5

SHERTY JOHN

NAIB SETIAUSAHA             PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

4 SOPAN

6

JOSEPHINE BINTI BENJAMIN

BENDAHARI                    PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

3 GIGIH

7

BRENDA WONG

NAIB BENDAHARI             PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

3 YAKIN

8

NUR KHAIRUNNISA BINTI AZRIN

WAKIL TINGKATAN 2         PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

2 KASIH

9

ANNABELLE ONNIE CHEE

WAKIL TINGKATAN 3           PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

3 TEKUN

10

MERCYLE FIONEIL CELLA BINTI MALAHANG

WAKIL TINGKATAN 4           PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

4 HORMAT

11

MUHAMMAD IRFAN BIN SALFIAN

WAKIL TINGKATAN 5     PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

5 BUDI

12

SHERLY BINTI CHIN SEE HUI

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

2 KASIH

13

SHAFFIRAH SHAZZIEWATIE TAI

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

2 KASIH

14

MOHAMAD SYAZWAN

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

2 MESRA

15

NORATHIRAH ASYILLAH BINTI JULIUS

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

2 MESRA

16

JAYRYAN ROES BIN JAVLES

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

3 YAKIN

17

DOMELNICO DOMINIK

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

3 YAKIN

18

NURSHAHIERA BINTI ZAMBARI

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

3 YAKIN

19

ELLYSERENE WONG SHUE CHEN

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

3 YAKIN

20

NURUL AZIERAH BINTI MAZEAN

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

3 TEKUN

21

ANNABEL BENIDIK

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

4 SOPAN

22

IAN ISAAC ALEX

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

4 SOPAN

23

RAHIMAH YONG NYUK MUI

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

4 SOPAN

24

MUHD AKASYAH  AZIZIE

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

4 HORMAT

25

JOCHYE JONTAN

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

4 HORMAT

26

VICTORIA GRACE

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

4 HORMAT

27

SAMMI TAY SHI AI

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

4 HEMAH

28

ALOYSIUS PANG

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

5 KHIDMAT

29

DOMINIC ROMIUS

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

5 KHIDMAT

30

SAYED QAIMUDDIN

PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

5 BUDI

 

 

15.01.2019 – Pelantikan Pengawas Pusat Sumber

BIL

NAMA

JAWATAN

TINGKATAN

1

QUEENIE YONG TZEE SHAN

PENGERUSI

5 BAKTI

2

JOHANNA JEAN JOHN

TIMBALAN PENGERUSI

5 BAKTI

3

L. NIE  RICHEL LIFFINDY

SETIAUSAHA

5 KHIDMAT

4

MOHD FAQRULLRAZZY IQMMAL BIN AHMAT

TIMBALAN SETIAUSAHA

5 KHIDMAT

5

MERRY EVLLIE BINTI  JEWOL

BENDAHARI

4 MULIA

6

KENNY CHIAU ZHENG YE

BIRO KOLEKSI SUMBER

4 SOPAN

7

OWEN YONG YAO ZHONG

BIRO KOLEKSI SUMBER

4 SOPAN

8

ALDOBRYAN ORLAND BIN ALFONSUS

BIRO KOLEKSI SUMBER

3 YAKIN

9

ANDREA CHANG MEI YIEN

BIRO DISIPLIN

4 SOPAN

10

MOHD.SYAMEER  BIN ISMAIL

BIRO DISIPLIN

4 SOPAN

11

SITI NURFADZRIZA ILDZIANA BINTI FADZIAN

BIRO PUBLISITI

2 KASIH

12

JETI MERCILINAH  MALIH

BIRO PUBLISITI

2 MESRA

13

ABD RAZAN BIN JENADI

BIRO PUBLISITI

4 HORMAT

14

GRACE WONG KA QIAN

BIRO KECERIAAN

3 YAKIN

15

CLARISSA DHOREA BINTI RAMLUN

BIRO KECERIAAN

2 KASIH

16

CLAUDIA ELAVIA  RAMLUN

BIRO PENGURUSAN BAHAN

4 SOPAN

17

CHIN ZE PEI

BIRO PENGURUSAN BAHAN

3 YAKIN

18

CHELESIA BETHRICE BINTI WILFRED

PENGAWAS PUSAT SUMBER

3 GIGIH

19

WINE YONG MENG XIN

PENGAWAS PUSAT SUMBER

3 RAJIN

20

REMY LIEW

PENGAWAS PUSAT SUMBER

3 GIGIH

21

ESHANA AMELIE BINTI CLARENCE

PENGAWAS PUSAT SUMBER

3 YAKIN

22

SAIDATUL BALQIS BINTI ASMAT

PENGAWAS PUSAT SUMBER

2 KASIH

23

NUR HANIS HANIYYAH BINTI JOHAN

PENGAWAS PUSAT SUMBER

2 KASIH

24

ADEXTER JACKROW  MARCUS

PENGAWAS PUSAT SUMBER

2 MESRA

25

HASNAEL BIN HASNAN

PENGAWAS PUSAT SUMBER

3 GIGIH

 

 

16.01.2019 – Pelantikan Ketua Kelas dan Penolong Ketua Kelas

KELAS

KETUA KELAS

PENOLONG KETUA KELAS

1 JUJUR

BRYAN CHONG YAW YANG

JESSI WONG FEI YING

1 IKHLAS

BRYAN CHONG YUN LOONG

BILL ACELY BIN BILLY

1 SYUKUR

DEXTER LEYVEAR BIN DONEY

NUR ANIS SOFEA BINTI SUHAIMEY

1 SUCI

ALVIN CLAY BIN ASTIWOD

VIVIAN WONG SIAO TING

2 KASIH

CABYIE VUN

LEONARDO LAWRENCE

2 MESRA

MICHELLE CHONG MEI YING

ALLEN GREG ADOLP

2 SAYANG

MOHD MUSA BIN YUSOP @ YUSUP

ELEANNY CLARE

2 MURNI

PEARLY CHUNG

ELLVEY WONG

3 YAKIN

NICOLE YONG XUE LIAN

MARK ALEXANDER

3 GIGIH

SHERRY AVELLENDA LIM

MELKY FLORENSO BIN LEVY

3 TEKUN

ALVIN CHIN

JANRY BINTI [email protected]

3 RAJIN

HO YEE YING

JOANNE ADELWISE JUSPAH

4 SOPAN

WENDY WONG AI NI

AINUL MARDHIAH  BINTI ALIZAN 

4 HORMAT

PATSY YVETTE TANGGAU

JELVERIUS BIN GEORGE

4 HEMAH

AVY SYLVIA BINTI ANTHONIUS

ALDARIANTOH KAENE

4 MULIA

SHYRVEENA JEAN PRINUS 

FRANKY CHONG CHOI FUI

5 BAKTI

CLARISSA LYN APIANG

LAU YEE XUAN

5 KHIDMAT

CARLSON HO KAI XIAN

IRENE CHIN XUE QIN

5 BUDI

LOUIS WONG LOO YEE

NUR HIDAYAH BINTI RAHMAN

5 JASA

NAMA:RACHEAL EVE

RUTH ERRADIYA

 

17.01.2019 – Pelantikan Pengawas SPBT

BIL

NAMA

JAWATAN

1

LAVIANA LO TZE TENG

KETUA PENGAWAS

2

MICHELLE TAI JAH CHING

TIMBALAN KETUA PENGAWAS

3

RAY CLEMENT SAIMAN

SETIAUSAHA

4

SHIM KIAN HAU

TIMBALAN SETIAUSAHA

5

CALVINVELL MARK WILFRED

BENDAHARI

6

GLORY CHIN

TIMBALAN BENDAHARI

7

ELEAZER DANIEL JOSEP

BIRO DATA & REKOD

8

JOEWEN JUNIOR JOKLY

BIRO KESELIAAN

9

EVANA ANN CHINLY

BIRO KECERIAAN

10

ADRIN YONG YI KAI

BIRO PENGURUSAN

11

DEXLEE LIM

PENGAWAS SPBT

12

SYLVIANA SILVE PRINUS

PENGAWAS SPBT

17.01.2019 – Pelantikan Koperator

BIL

NAMA

JAWATAN

KELAS

1

KENNEWELL YAP

PENGERUSI

5 BAKTI

2

AUDREY YONG XIA CHING

TIMBALAN  PENGERUSI

5 BAKTI

3

JOANNE YEN CHEE YUN

SETIAUSAHA

5 BAKTI

4

AMELEONA AMBROSE

TIMBALAN  SETIAUSAHA

4 HEMAH

5

NG ZI SIONG

BENDAHARI

5 BAKTI

6

DAREL DOEL DOMINIC

TIMBALAN  BENDAHARI

5 KHIDMAT

7

EZRA FONG DA BING

PENYELIA STOK

4 SOPAN

8

IVAN LIEW

PENYELIA MESIN TUNAI

4 SOPAN

9

AZLIZAH BINTI MAHMOT

PENYELIA KECERIAAN

4 HEMAH

10

ASHLEY CHONG YAW CHENG

AJK

4 SOPAN

11

CHIEW HAI MAY

AJK

3 YAKIN

12

JACK CHONG CHUN KET

AJK

4 SOPAN

13

SHARON GRACIA BINTI SAMUEL

AJK

2 KASIH

14

CAROL HO KAI NOUK

AJK

2 KASIH

15

ILMI MADIHAH BINTI MOHD YUSMAN

AJK

2 KASIH

 

18.01.2019 – Pelantikan Pengawas Sekolah

NAMA

JAWATAN

NURFATHIAH AYUNI ABD RAZAK

KETUA PENGAWAS

IZZWAHIDAH ABD WAHIP

TIMB KETUA PENGAWAS I

LIM JIA YEE

TIMB KETUA PENGAWAS II

NUR SYAHIRAH AZIAH SUGIANTO

SETIAUSAHA

MERYIEL YONG  YUN JIE

BENDAHARI

MOHD IKHWAN JAIDI

PENGAWAS KANAN

BRIAN BENJAMIN  

PENGAWAS KANAN

PRINCE PEDDY JOHNNY  

PENGAWAS KANAN

MUHAMMAD NAUFAL RAMDAN

PENGAWAS KANAN

JOY ABIGAEL JAPERY

PENGAWAS KANAN

PENGAWAS SEKOLAH TINGKATAN 2

ANNABELLA GRACIE

CELESTINA CEILO PIONG

FREDERICK GAN

ALYSIA ABBYALVIRA           

STEPHANIE JANET                

EDANY ERRY DENISH

CELCEY AUDREY

EZANY ERRY DENISH

ALVIN MARK

 

PENGAWAS SEKOLAH TINGKATAN 3

OCEAN KEANU LEE

JORDAN JOE         

NUR SYAFIQAH DAYANA

DELCHER JAIN      

NAZATUL SYEREN

JANE ESTERSHINE

AARON CHANG

 

PENGAWAS SEKOLAH TINGKATAN 4

AFIQ DANIAL ARSIN

ALVINA VANESA FRANCIS     

JENWONE JUIL     

SUZIANIE BTE SAMINOON       

RAYNER RINE LUCAS     

NUR AIN'S BTE MOHD   

SHAKIRA LO  

EVIENLY NICO EKOU

BRIAN GEANNOEL

 

PENGAWAS SEKOLAH TINGKATAN 5

LEE KA YEN       

LUKE PRIEST

JOEL ASWALD

KELLEN ALTON   

SUZLIYNICA GEORGE

 

 








      School Name 学校名称
      Online Resource Information 线上资源资讯
      News & Events 学校新闻
      Events Calendar 每日事件
    0 Chinese Reading Guide 华文导读

    For all queries and support, please contact:
    如果有任何疑问和支援需要,请联络﹕

    SMJK Support Team 华中网支援团队
    Phone 电话 : +6084 333366
    Fax 传真 : +6084 314555
    or 或者
    Email 电子邮件: