今天是阳历 2020 年 02 月 17 日 星期一 农历 1月 24日

 

PERTANDINGAN SUKAN & PERMAINAN PERINGKAT DAERAH TENOM [03 - 07.02.2020]
11 Feb 2020 School Admin - SMJK CHUNG HWA (SABAH, TENOM)  - From 从 : SMJK CHUNG HWA TENOM 丹南中华国民型华文中学

Pihak sekolah telah menghantar pasukan untuk menyertai beberapa pertandingan sukan dan permainan Peringkat Daerah Tenom anjuran PPD Tenom seperti berikut:

(a)        Pertandingan Badminton Peringkat Daerah Tenom [03 – 04.02.2020]

Pengelola

:

SMK Chinta Mata

Tempat Perlawanan

:

Kompleks Sukan Tenom

Guru Pengiring

:

Pn. Noor Hanna Binti Hassan,

Cik Farahyana John,

En. Khairul Izzat Bin Zainal

Pencapaian

:

BSU 15

JOHAN

Md. Imran

KE – 3

Abd Razak Jenadi

BDU 15

KE – 3

Md. Imran & Abd. Razak

GDU 15

N. JOHAN

Ameera & Leona

BSU 18

N. JOHAN

Evienly Nico

Ke – 3

Brendan Lai Jun Kiat

GSU 18

N. JOHAN

Catherine Lyn

KE – 3

Nicole Yong

BDU 18

JOHAN

Owen Yong & Brendan Lai

GDU 18

N. JOHAN

Catherine & Nicole Yong

KE – 3

Joanne & Alvina

XDU 18

JOHAN

Owen Yong & Nicole Yong

 

Pemain yang akan mewakili Daerah Tenom ke MSSS pada :

17-20/2 di Kudat (15 tahun ke bawah)

1. Mohd Imran Hadi

Guru Pengiring : Cik Farahyana John

 

22-24/2 di Kota Belud (18 tahun ke bawah)

1. Evienly Nico

2. Owen Yong

3. Brendan Lai

4. Nicole Yong

5. Catherine Lyn

Guru Pengiring : Encik Khairl Izzat Bin Zainal

 


 

(b)        Pertandingan Bola Jaring Peringkat Daerah Tenom [04.02.2020]

Pengelola

:

 SMK Tenom

Tempat Perlawanan

:

Kompleks Sukan Tenom

Guru Pengiring

:

Cik Siti Norain Binti Yukilin

Pencapaian

:

 KE - 6

 


 

(c)        Pertandingan Bola Tampar Peringkat Daerah Tenom [06.02.2020]

Pengelola

:

SMJK Chung Hwa Tenom

Tempat Perlawanan

:

Gelanggang Bola Keranjang SMJK Chung Hwa Tenom

Guru Pengiring

:

Pn. Siti Faridah Binti Lawadin

Pencapaian

:

L18TKB

JOHAN

SMK Kemabong

N. JOHAN

SM St. Anthony

KE – 3

SMJK Chung Hwa &

SMK Entabuan

P18TKB

JOHAN

SMK Kemabong

N. JOHAN

SMK Entabuan

KE – 3

SMK Tenom &

SMJK Chung Hwa

 



(d)       Pertandingan Catur Peringkat Daerah Tenom [06 – 07.02.2020]

Pengelola

:

SM St. Anthony

Tempat Perlawanan

:

SM St. Anthony

Guru Pengiring

:

Pn. Norhafiza

Pencapaian

:

Kategori P15TKB

JOHAN

Felicia Effie Laurian

N. JOHAN

Magdelyne Valencia Daniel

KE – 3 

Rossabelle Daniel

KE – 10

Nurul Hidayah Raid

Kategori L15TKB

KE – 9

Muhammad Aidil Akmal

KE – 11

Muhammad Asmawi Faizal

KE – 14

Jet Lo

KE – 17

Dylan Ramsay

Kategori P18TKB

JOHAN

Felicity Genevieve Laurian

KE – 6

Felicity Geneive Philips

KE – 11

Grace Wong

KE – 26

Eshana Amelie

Kategori L18TKB

JOHAN

Chong Yi Hong

KE – 10

Ray Clement

KE – 12

Adrin Yong

KE – 13

Julius Su

Pencapaiam Keseluruhan

:

Johan Kategori 15 dan 18

 

Pemain yang akan mewakili Daerah Tenom ke MSSS pada 11 – 15 Februari 2020 di SMKA Tun Juhar Sandakan :

1. Felicia

2. Magdelyne

3. Felecity Genevieve

4. Chong Yi Hong

5. Rossabelle (secara wildcard)

 






      School Name 学校名称
      Online Resource Information 线上资源资讯
      News & Events 学校新闻
      Events Calendar 每日事件
    0 Chinese Reading Guide 华文导读

    For all queries and support, please contact:
    如果有任何疑问和支援需要,请联络﹕

    SMJK Support Team 华中网支援团队
    Phone 电话 : +6084 333366
    Fax 传真 : +6084 314555
    or 或者
    Email 电子邮件: