关于我们 About Us

资讯 Information

新闻与事件 News and Events

课外活动 Co-Curriculum

多媒体 Multimedia

互联网 2.0 Web 2.0


成就 Achievement

AC[2018-66] 2018 艺术音乐节比赛
23 Nov 2018 School Admin - SMJK PHOR TAY (PENANG, GEORGETOWN) 

Festival Kesenian Muzik Sekolah-sekolah Menengah

 Malaysia Peringkat Kebangsaan 2018  

2018 艺术音乐节比赛

Tempat

:

Dewan Sri Penang

Tarikh

:

24. 07. 2018

Penganjur

:

KPM dengan Pertubuhan Filharmonik Proart Pulau Pinang

马来西亚教育部与PROART

Peringkat

:

Kebangsaan

Pencapaian

:

Pasukan A     -    Pingat Gangsa

Pasukan B      -   Pingat Gangsa

 

Pasukan A

Bil

Kelas

Nama Peserta (BM)

Nama Peserta (BC)

1

4MD

Chew Pei Yi

周姵邑

2

3B6

Chiang How Wen

蒋昊纹

3

2B6

Chew Lay Xin

周丽欣

4

2C3

Teoh Xin Yun

张馨允

5

2A3

Hu Zhi Yan

许芷彦

6

4MF

Yip Jia Qi

叶嘉琪

7

4MF

Ooi Jie Min

黄婕茗

8

2A4

Kang Tan Hung

江眈荭

9

2A4

Teong Xiang Yi

张湘妤

10

3B4

Teoh Qi Xuan

张绮轩

11

2A4

Chin Yik Qing

曾忆晴

12

1B3

Nurathirah Afrina

阿妃娜

13

4SE

Ch’ng Tze - Yen

庄紫妍

14

3B2

Siah Chun Yee

谢俊伊

15

2A2

Yong Pey Jee

杨沛祺

16

4SE

Ng Li Ying

黄莉缘

17

3A3

Anjella Tan Xin Er

陈欣儿

18

4MB

Lim Zhen Yan

林贞延

19

3A1

Chai Xin Ying

蔡欣楹

20

3A1

Chan Hui Min

陈慧敏

21

3B1

See Jia Wei

施佳蔚

22

2A1

Leong Yip Yeng

梁叶影

23

4SD

Master Sittisak Loh

罗迪杉

24

3A2

Eugene Tan Xuan Yao

陈洵耀

25

3A2

Eunice Tan Yue Xuan

陈悦璇

26

4MF

Goh Shao Bin

吴绍宾

27

2A2

Koay Enn Sze

郭恩

28

4SF

Tan Min Jie

陈敏洁

29

2B2

Lim Wen Qi

林炆琪

30

2B6

Tang Wei

陈威

31

2A1

Oon Xing Jie

温杏洁

32

3A1

Tai Pei Ying

戴贝芸

33

4SB

Yeoh Xiang Ying

杨湘蓥

 

Pasukan B

Bil

Kelas

Nama Peserta (BM)

Nama Peserta (BC)

1

1A4

Saw Yong Xuen

苏容萱

2

1A2

Ng Yan Mae

吴彦妹

3

2B1

Lai Jia Lin

赖佳琳

4

2A2

Chan Yun Ling

曾韵伶

5

3A3

Ch’ng Wern Lynn

庄雯苓

6

3B4

Yeoh Zhi Ying

杨芷蓥

7

1B4

Ooi Jia Ying

黄佳莹

8

1A1

Teoh Jia Yue

张家悦

9

1B1

Saw Yu Wen

苏于雯

10

2C3

Chin Yan Ni

陈妍妮

11

2B4

Lim Pei Chi

林佩绮

12

2A3

Lim Yeong Chun

林永骏

13

1A4

Leong Siew Zhi

梁绣芝

14

2B1

Neoh Yi Hong

梁忆虹

15

2A4

Tan Xin Yu

陈昕妤

16

1B6

Gan Li Xuan

颜丽轩

17

1A2

Phang Xin Hui

冯欣卉

18

2B2

Choo Tong Ern

朱彤恩

19

2B5

Yeoh Zi Qian

杨子芊

20

2B1

Saanjaana Tan Ksri Ganth

陈嘉娜

21

1B4

Lim Jia Le

林家乐

22

2A4

Wong Xin Yi

黄星瑜

23

2A2

Lo Kai Xin

罗凯昕

24

2A2

Chang Zhi Xuan

张芷瑄

25

1A4

Chin Yan Yu

陈妍瑜

26

2A3

Lee Yu Eng

李宥恩

27

2A3

Ooi Xue Wei

黄雪薇

28

1A1

Emily Chow Yan Yi

周彦谊

29

1A5

P’ng How Jin

方浩任

30

2B6

Tan Joe Jian

陈佐健

31

2B7

Tan Yi Qian

陈妤倩

32

3B6

Tan Wee Bing

陈威彬

33

4MA

Ho Jia Hui

何佳潓