SMJK JIT SIN

大山脚日新国中 (卓越学校)
敬爱勤朴


Staff Directory 职员目录

Student Admin
Name 名字 Name In Second Language 名字 (第二语言) Email 电邮
Kelab Judo Tingkatan 6
Kelab Karate Tingkatan 6
Kelab Konsumer Tingkatan 6
Kelab Muzik dan Seni Suara Tingkatan 6
Kelab Pusat Sumber Tingkatan 6
Kelab Taekwondo Tingkatan 6
Kelab Wushu Tingkatan 6
Pergerakan Pengakap Tingkatan 6
Perpustakaan Tingkatan 6
Persatuan Bulan Sabit Merah Tingkatan 6
Persatuan Sains dan Pereka Tingkatan 6
Persatuan Tingkatan 6

Principal
Name 名字 Name In Second Language 名字 (第二语言) Email 电邮
PN. ANG KOOI LOOI (Pengetua)
TOR PENG CHIANG

School Admin
Name 名字 Name In Second Language 名字 (第二语言) Email 电邮
ADMINISTRATORS
School Admin - SMJK JIT SIN (PENANG)

Teacher/School Users
Name 名字 Name In Second Language 名字 (第二语言) Email 电邮
AISYATUL RADZIAH BINTI ZULKIFLI
ALICE ANG ZI QI洪子琪
ANANTHAN A/L MUTHUKANNU
ANG CHUAN SENG
ANG KOOI HUA
ANG KOOI LOOI (Pengetua)
ARUNA DEVI D/O VARATHARAJOO
ASMA ADILA BT ZULKEFLIASMA ADILA BT ZULKEFLI
Asmahani bt Abu Samah
ASROL AFENDI BIN MOHD ARIFFIN
AYOB B OSMAN
AZIMAH SYAZWANI BINTI AWANG SAAD
AZMAN BIN RASHID
BALAN A/L MUNIANDY
BARZATI BINTI IBRAHIM
BIASISWA
CHAI SIEW YEE
CHAM HOOI NEE
CHANG MEI LEE
CHAN YOKE KUAN
CHEAH SEOK KHIM谢淑琴
CHEAH SEW GAIK
CHEANG AI LIH
CHENG KEED WAH
CHEW BEE KIEN
CHEW SOOI SEE
CHEW YEE SZE
CHIN CAI YAN
CHIN HUAN
CHONG LEE LING
CHOW LEE MEI
CHOW YIN LOOI
DEISHI A/P MITHRAN
DOREEN KOAY LAN HIANG
ENG GEIK HONG黄于凤
ENGKU NURUL HIDAYU BT ENGKU AZIZ
ENG SOCK FANG
eRPH
EZIANA WAHIDA BINTI MOHAMED SAAD
FADZLIYATUL SYUHADDAH BINTI SAMSUDDIN
FARIDAH BINTI HAJI SALLEH
FAZELAH BT AHMAD
FAZILAH BINTI MOHAMAD
FIRDAUS BIN AHMAD
FOO LILY胡莉莉
GOAY TECK CHONG
GOH CHING YENG (Guru Kanan Kemanusiaan)
GOH KEAN WAH
GOH MOOI TENG
GOH WAN YU
GOPI A/L DORAISAMY
GUNALAN A/L SUBRAMANIAM
HASLINA BINTI HASSIMJALAN SUTERA 3
HASLINDA BINTI HARUN
HASMAZANA BINTI HASHIM
HASNAH BT. SAAD
HAYATUL LIZA BINTI JAMALLUDDIN
HEAH MUI YONG
HEIANA NADIA BINTI HAMZAH
Heng Boon Kee
HENG CHAI CHIN
HENG SIEW FONG
HENG SUAN AI王碹爱
Hoc Form1
HOC form2
HOO SIEW SIEW
HO PEI YUENHO PEI YUEN
HO SIEW CHIN
Hour of Code Form 4
How To
HWONG SENG
INDIRA GANDHI A/P VENGADASALAM
IPAD
IZYAN LIYANA BINTI ABDUL MAJID
JAMILAH BINTI ABDUL KADIR
JEYA CHITRAH A/P MUNISWARANSMJK JIT SIN
JIT SIN IPAD1
JIT SIN IPAD2
KAMINI A/P SUKUMARAN
KANG DEE TAN江丽丹
KASTHURI A/P SUPURIAMANIAM
KEERTHANA A/P VEERIAH
KELVIN NG BOON LIANG吴文良
KELVIN NG BOON LIANG
KEM KKPM
KHAIRUL ANUAR BIN ABU BAKAR
KHAIRUNNISA BINTI MUHAMAD
KHAIRUNNISAK BINTI MD DESA
KHAW KIM SENG
KHAW KS
KHIDMAT MASYARAKAT T6
KHO CHIEW TONG
KHOR IRENE许蔼龄
KHO WEI YUN
KHOW SWEE KIH
KOAY GUEK TIN
KOAY LEE PENG
KOAY TIAN SOO
KOEY CHOON YONG
KOK SHUEH LIN
KOMALAM A/P SUNDRAM @ SOUNDRAM
KOO ENG PHILL
KOPERASI
LAI SHU HONG
LALITHA A/P RAMASAMY
LATA A/P VELOO
LAU CHEIN CHONG
LEE GAIK MOOY
LEE GIM LEONG
LEE HOOI PHENG (Penolong Kanan Petang)
LEE HUI TIAN李慧甜
LEE PEI SEE
LEE SIEW CHOO
LEE SIEW OI
LEE SZE YIEN
LEE WEE CHUAN李为全
LIAN YUEH PING
LIEW THO FATT
LIEW YOKE LING
LIM CHER YOUNG
LIM EE CHIEN
LIM EE THENG
LIM GEOK KWAN
LIM HOOI CHUANG
LIM JIEH HOAY林界辉
LIM KAR LIN (Guru Kanan Teknik & Vokasional)林佳龄
LIM KUOK CHEN (Penolong Kanan Kokurikulum)
LIM MEI SUAN林美钻
LIM SENG CHONG
LIM SHIN YING林欣莹
LIM SHU HUEY
LIM THIAM AUN (Pengetua)
LINGGESWARI A/P ULAKHANAZAN
LING TIENG HU林钿富
LOH BEE LAY
LOH LING LING (Guru Kanan Bahasa)
LOH SIEW KEAN
LOKE FOONG MING
LOW CHAI PENG
LOW SU CHIN
LOW YE YOU罗宜友
MAGESWARAN A/L DORAISAMY
MAJALAH1
MAJALAH2
MAJALAH3
MD. HASSAN B. SHERIFF
MD YUSOFF BIN SAAD
MICHELLEE A/P SANDRA @ MATTHEWS SANDRAMICHELLEE A/P SANDRA @ MATTHEWS SANDRA
MOGANAMALAR A/P ARCHUNAN @ GOVINDAN
MOHD IYUSRI BIN ISHAK
MOHD NOH BIN ISMAIL
MOHD. RUSHDI BIN ROSNI
MOHD TAJUDDIN BIN ISMAIL
MOHD ZAMANI HAKEYM BIN ABDUL HAMID
MUHAMMAD HASNAN BIN AHMAD LUTFI
MUHAMMAD IRHAM BIN IZHAR
MUHAMMAD OMAR BIN MARZUKI
MUHAMMAD ZAIDI BIN MAHMUD
MUNIROH BT. HAMZAH
MY PORTFOLIO
NANDHINI A/P GUNASEKARAN
NAZIFAH BINTI MD DIN
NENGGINALALL A/P M. KASINATHAN
NESAGHANTH A/L RACHENAMOTY
NESAGHANTH A/L RACHENAMOTY
NG AI GING黄艾迎
NG BEE KHUAN
NG ERN YI
NG GIM KOOI (PK Tingkatan 6)
NG HONG CHYNG黄鸿晴
NG HOOI CHIN
NG HOOI CHIN
NG JIA XIN
NG JOO SUN
NG LEE HWA
NG LEE KIANG
NG LING LING
NG PEH LEANG
NG PHAIK LAN
NG SHAO JIUN
NG SHIN YEN
NG SWEE TIANG (Guru Kanan Sains & Matematik)黄瑞展
NG TIEW NGUD
NGU SIEW BING
NG YAP HOOI
NG YOW THENG
NISHA A/P GENGADHARAN
NOOR FEAIZAAH BINTI ABU OTHAMAN
NOOR HIDAYAH BT AYOB
NOOR MASTURA BINTI MOHD
NOOR NAJWATUSSHEEMA BINTI ABDUL HAMID
NORAISYAH INTAN BINTI MOHD ZAKARIA
NOR AZILA BINTI ATAN
NORAZMAN BIN MOHAMAD
NORDIN BIN MOHAMAD ALINORDIN BIN MOHAMAD ALI
NORFARIZA BINTI ISMAIL
NORHAFIZA BINTI YONG
NOR HAFIZUL ZAKARIA
NOR HAKIMAH BINTI MOHD NOR
NOR HASHIROH BINTI WAN TEH
NORMAH BINTI MURAD
NORSHARIZA BT ABDUL GHANI
NORSHILA ADILA BINTI ABAS
NOR SUHAIDA BINTI SUKRI
NURAINI BINTI AZAHARI
NUR'AISHAH BINTI ABU BAKAR
NUR AWATIF BINTI ABDUL RANI
NURAZILAH BT ABU BAKAR
NUR AZLIZA BINTI ABDUL HAMID
NUR HAYATI BINTI YUSOFFNUR HAYATI BINTI YUSOFF
NURIN FATIHAH BINTI RAHENAN
NUR IZZAH BINTI ABDOL MANAP
NUR MUNIRAH BT YUSOF
NUR NADZIRAH BINTI ABDUL RAHMAN
NUR SYUHADA BINTI SELAIMAN
NURUL IMAN BINTI ZANAL ABIDIN
OLAHRAGA ZONBM
ONG SAW TEIK
ONG SWAD MEY
ONG SWEE HIANG
ONG ZHEN XIN
OOI CHIN CHIN
OOI SEAN SEE
OOI SEOK NGOH
OOI TIANG HOCK
PAH SHU YI
PBD MENENGAH ATAS
PBD MENENGAH RENDAH
PHOTO1
PHOTO2
PHOTO3
PIBG
PIRABAHARAN A/L SUPPRAMANIAM
PIUS HENG
Portal News Jit Sin
PREMAH A/P KALIMUTHU
PREMILA KATHLEEN
PUAN MEI LIN
PUI YUNG CHING
Puniyaraja Nakapian
PUTRI NOR SALIHAH BINTI MEGAT AZRAAI
PUVANESWARY A/P SHARMUGAM
RAHIMAH BINTI ABU BAKAR
RAHIMI BIN ABD RAHMAN@RAUB
RENUGA A/P SAMBASIVAM
ROSFALINDA BT MOHD FAUZI
ROSILAH BINTI ALI
ROSLAINI MAWAR BT. HARIS
ROZIANA BINTI MOHD SABRI
RUZANNA BINTI RAHMAT
SAFIRAH NUR BT ABDUL RAHIM
SAGAYARANI PHILOMEN WILLIAM A/P S.W. JOSEPH
SALASIAH BT. SAMSUDIN
SALMAH BT RAZALI
SALWANIS BINTI AZIZ
SAMUEL RAVIKUMAR A/L SAMUEL JESUDAS
SAW CHENG KUAN (Penolong Kanan II - HEM)
SEGGARAN A/L MUNIANDY
SHAERAH BT AB. RAZAK
SHARIPAH NOOR AZURA BINTI SYED OTHMAN
SHARIZA AIMI BINTI ABBAS
SHAU HUI PING
SIAW SIEW LIAN
SIM AN THEA (Penolong Kanan Pentadbiran)沈安定
SITI NOR AISYAH BINTI MARZUKI
SITI SARAH BTE NOOR MEAH
SITI ZAINAB BT MAT ISA
SIVAGAMI A/P MUTHUSAMY
SOON KHOON HUI孙靖荟
SRITHAR A/L THANNIMALAYAN
STEPHANIE THERESA PERREIRE
SU PIBG JS
SUSAN LOO
SYAHIRATUL AZMIN BINTI AHMAD SAAD
TAN AI BOY
TAN AI SUAN
TAN BOON SUN陈文山
TAN CHEW YEE陈秋瑜
TAN CHOOI EAN
TAN CHOON SIEW
TANG SHIANG CHYN
TANG SOCK PING
TANG ZIHONG
TAN HER QING
TAN JIA YI
TAN KE TIAN
TAN KIM TONG
TAN LI LING
TAN LI LING
TAN LI WAH
TAN MIN MIN
TAN MOOI SIM
TAN PEK SOO
TAN POH ENG
TAN RU SEE 陈如思
TAN SAI SIM
TAN SOO PHENG
TAN SUI ENG
TAN YING JIE
TEE LIAN LIANG
TEH GUIT NEE
TEOH KIM LUAN
TEOH MUK HUNG
TEOH PHAY CHIN
TEOH SIEW LIAN
TEOW AI HUN
TEOW CHOO SUAN
THAMAYANTHI A/P A.GOVINDASAMY
THAM LIAN BEE
THE PHEA WOOI
THESHILA A/P KATHIRESON
TINOTHARI A/P BALACHANDRAN
TNEH CHAI SOO
UNIT KOKO
USAH A/P PARMASAVAN
USHA RANI A/P VELOO
WANG HONG KENG
WAN NAZIHAH BINTI W MOHAMAD NASIR
WINNY LOW YEN TENG
WONG CHUI LING
WONG LEE EAN
WONG PEI FUNN
WONG SHU FEN
WONG SIEW KONG
WONG SIEW LING黄秀玲
WONG WAN SZE
YAP SHWU GEE
YEAP SOO YIN
YEOH CHING HONG
YEOH CHOO BOON杨舒雯
YEOH LIEW HEONG
YOU WAN XUAN
ZAHARIAH BINTI ZABIDI
ZAINATUL FARAH BINTI ABD HALIM
ZURAIDAH BINTI IBRAHIM